O nas

Witamy na stronie Green Hostelu!

 

Nasz hostel jest położony w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Roosevelta, zaledwie 15 minut pieszo od Starego Rynku – jednego z najładniejszych w całej Polsce. Centrum Poznania oferuje turystom wiele ciekawych zabytków i bardzo klimatycznych lokali usługowych. W naszym przewodniku po mieście znajdą Państwo wiele przydatnych informacji o atrakcjach Poznania.

 

Green Hostel znajduję się w odnowionej kamienicy i dysponuje czterema pokojami: dwoma 8-osobowymi, 3-osobowym, oraz jednym pokojem dwuosobowym. W piątym pomieszczeniu znajduje się wspólny pokój dzienny, recepcja i mini kuchnia. Kącik dla dzieci jest wyposażony w stolik z krzesełkami, zabawki i ołówki. Poza tym goście Green Hostelu mają dostęp do suszarki, lodówki, żelazka, czajnika, mikrofalówki, telewizji w jakości HD, komputera, mini baru i oddzielnego telewizora w pokoju dwuosobowym, oraz dostęp do internetu.

 

Wystrój hostelu wykonany w stylu klasycznym: sufit ze sztukaterią, drewniane drzwi i podłogi, klasyczne lustro w każdym pokoju, kominek we wspólnym pokoju dziennym. Wszystkie meble w hostelu są wykonane z naturalnych materiałów (połączenie kutego metalu z drewnem). W Green Hostelu dominują elementy koloru zielonego: firanki, lampki, ręczniki, naczynia, kanapa i inne.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie hostelu znajduje się wiele sklepów spożywczych, 2 całodobowe parkingi strzeżone, bary i restauracje oferujące dania w przystępnych cenach. Polecamy również korzystanie z wyszukiwarki lokali gastronomicznych.